Голосование

А чи потрібен цей форум?

Потрібен
11 (91.7%)
Непотрібен
0 (0%)
Не знаю
1 (8.3%)

Проголосовало пользователей: 11

Голосование закончилось: Ноября 22, 2005, 01:00:50 pm

Автор Тема: Навіщо потрібен цей форум?  (Прочитано 5400 раз)

ForestHunter

• Administrator
  • Зевака
Навіщо потрібен цей форум?
« : Октября 21, 2000, 03:01:00 am »
Цей форум є некомерційним проектом, він не є форумом жодної партії чи політичної сили.  
Поки що ми не вирішили навіщо він потрібен  :roll:
Одне знаємо точно: у нас є домен який нам подарували та місце під сонцем (тобто на диску) яке нам дається на шару... а ще необмежений швидкісний інтернет :-)

Anonymous

• Гость
Re: Навіщо потрібен цей форум?
« Ответ #1 : Января 30, 2006, 09:58:18 pm »
Цитата: "ForestHunter"
Цей форум є некомерційним проектом, він не є форумом жодної партії чи політичної сили.  
Одне знаємо точно: у нас є домен який нам подарували та місце під сонцем (тобто на диску) яке нам дається на шару... а ще необмежений швидкісний інтернет :-)

Було б дуже інтересно кого "ми" представляємо?! А то я навіть і не підозрював що в Житомирі є хто небудь з царської династії  :lol:

Black_O

• Гость
« Ответ #2 : Января 30, 2006, 09:59:16 pm »

Було б дуже інтересно кого "ми" представляємо?! А то я навіть і не підозрював що в Житомирі є хто небудь з царської династії  :lol:

Адвокат

• Гость
« Ответ #3 : Января 31, 2006, 12:03:58 pm »
Цитата: "Black_O"

Тим кому "інтересно", і чия робота "підозрювати" відповідаю: Ми, поки що, нікого не представляємо :-) ми поза політикою бо в принципі вона нас не цікавить. Ми - це коло друзів яке знає один одного не тільки за ніками, але й за справжніми іменами, ми постійно спілкуємося в irc каналі #zhitomir в RusNet. Ми - люди, що прагнуть створити форум, чи портал про наше рідне місто, про себе, про те що нас турбує а не про те, що нам нав'язують, але, звичайно, ми всі люди зайняті тому нам поки, що хватає часу лише на флейм :-)... Задовольнив я вашу відповідь